Kuchenki mikrofalowe Electrolux

Electrolux jest znanym na całym świecie producentem sprzętu AGD. W swojej ofercie posiada zarówno modele urządzeń przeznaczonych do użytku domowego, a także do zastosowań profesjonalnych, m.in. nowoczesne kuchenki mikrofalowe. Electrolux stosuje wiele innowacyjnych rozwiązań typu TouchOpen, czyli mechanizm dotykowego otwierania drzwiczek mikrofali.

Jaką kuchenkę mikrofalową Electrolux wybrać?

Oferta urządzeń proponowanych przez markę Electrolux jest bardzo różnorodna – rozpoczyna ją tradycyjna biała kuchenka mikrofalowa z mechanicznymi pokrętłami, a kończy czarna nowoczesna mikrofala z wyświetlaczem LED. Do wyboru są również kuchenki wolnostojące lub przeznaczone do zabudowy. Jedynym ograniczeniem w tym temacie jest ogólny wystrój kuchni i wyznaczenie konkretnego miejsca dla tego sprzętu. Istotna jest również cena urządzenia, ale coraz modniejszą opcją zakupu są tzw. mikrofalówki outlet.

Wśród szczególnie popularnych funkcji zastosowanych w mikrofalówkach Electrolux wyróżnia się opcja grill, która umożliwia przygotowanie posiłków z chrupiącą skórką na wierzchu. Drugą ciekawą funkcjonalnością jest możliwość rozmrażania dań – automatycznie dobrane produkty same dostosowują odpowiednie parametry techniczne, które zapewnią najlepszą temperaturę potrawy. Aby ułatwić podjęcie właściwego wyboru, poniżej zamieszczamy ranking kuchenek mikrofalowych Electrolux.